Laucienes pamatskolā viesojas stikla veidošanas un pūšanas meistari.

26.03.2 024. Laucienes pamatskolā viesojas stikla veidošanas un pūšanas meistari. Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros nodarbības laikā 1.-4.klases skolēni uzzināja daudz jauna par stikla rašanās vēsturi , tostarp arī to, kāda saikne stiklam ir ar smiltīm un dažādiem metāliem.. Skolēni iepazina stikla krāsas un formas veidošanu , kā arī to, kur stikls ticis pielietots vēsturiski un kur to izmanto šodien. Skolēni vēroja meistara prasmīgo darbošanos ar stikla stienīšiem , kā no tā var izveidot mākslas darbam līdzīgas figūriņas. Iepazina arī materiāla plastiskumu, to karsējot, izstiepjot un izpūšot. Līdzdarbošanās iespēja tika dota arī pašiem skolēniem. Paldies meistariem par vērtīgo informāciju un parādītajām prasmēm darbā ar stiklu ! Paldies arī par dāvaniņām !